Jesteśmy firmą rodzinną istniejącą w branży wizerunkowej od 1996 roku. Lata pracy i kolejnych doświadczeń umocniły w nas zainteresowanie człowiekiem – jego fizyczną powłoką jak i bogatym wnętrzem.

Wierzymy, że tylko poprzez zrozumienie ludzkiej natury, przyjrzeniu się jej odmiennościom, można doradzać w delikatnej sferze wyglądu. Wszystkie nasze działania zawodowe – zarówno coaching dla klientów indywidualnych (osób prywatnych i publicznych), szkolenia dla firm, szkoły, kursy i nasza misja, opierają się na całościowym i ciepłym spojrzeniu na człowieka. Najpierw koncentrujemy się na tym, co piękne i szukamy sposobów podkreślenia tego, a dopiero później ukrywamy mankamenty.

Zgodnie z naszą nazwą – Cztery Pory Roku, wychodzimy z założenia, że człowiek jest elementem przyrody, a zatem żyje w pewnej harmonii barwnej, którą sam reprezentuje poprzez swoje cechy fizyczne. Lata doświadczenia, pokazały nam, że to założenie, choć proste jak cykl przyrody, jest kluczowe dla kreowania wizerunku. Jesteśmy zwolenniczkami piękna, a nie antyestetyki i doradzamy naszym klientom w oparciu o teorie barwne, a nie własne „widzimisię”. Plastyka, muzyka, socjologia i pedagogika są ważną częścią naszego wykształcenia i mają duży wpływ na sposób naszej pracy. Wszystko co robimy, wynika z pasji i chęci upiększania rzeczywistości. Każdy ma w sobie piękno, tylko nie każdy potrafi to sam dostrzec lub wydobyć.